Active moms & kids

E-booky a webináře

E-booky a webináře

Organizátorky a ambasadorky s maminkami z Active moms & kids absolvovaly již celou řadu seznamovacích akcí na nejrůznějších místech. Z nejzajímavějších míst jsme připravily e-booky. Cílem je inspirovat, podpořit při plánovaní cest, být vám pomocníkem. Věříme, že toto jejich poslání se naplní a díky nim budou vaše cesty bohatší.

Zahraniční cestovatelské e-booky Active moms & kids: Oblast Solné komory: Wolfgangsee, Hallstattersee, Traunsee a mnoho dalších, Oblast Solné komory – ZIMA, Jak na Tenerife s dětmi od A do Z, Gran Canaria s dětmi, Korutany s dětmi, Zillertal – Dolomity – Lago di Garda, Itinerář Slovinsko s dětmi a Deník MEXIKO s dětmi.

Praktické e-booky Výlety s dětmi v ČR přináší přehled těch výletů, procházek a dětských areálů z vybrané oblasti ČR. Jde o typy na výlety, které jsme samy prošly, ať už v rámci jednodenních či vícedenních akcí Active moms & kids nebo naše organizátorky a ambasadorky v rámci svých vlastních výletů. V tuto chvíli je připraveni již 10 E-BOOKů plných výletů napříč ČR a další připravujeme. 🙂

E-booky Baby friendly HOTELY pomůžou všem aktivním rodičům, prarodičům a dalším lidem, kteří cestují s dětmi, najít to nevhodnější ubytování. Připravujeme pro vás 9 E-BOOKů napříč celou ČR, aby pro vás bylo cestování a hledání ubytování snazší.

Snažíme se maminky podporovat nejen aktivitami spojenými s cestováním, ale také podpořit jejich seberozvoj či pomoci jim v přípravě na cesty. A to prostřednictvím webinářů, kde mohou ženy načerpat mnoho inspirace. V tuto chvíli pro Vás máme připraveny webináře Jak na kempování s dětmi a První pomoc u dětí.