Active moms & kids

E-booky DESTINACE

E-booky DESTINACE

Organizátorky s maminkami z Active moms & kids absolvovaly již celou řadu seznamovacích akcí na nejrůznějších místech. Z nejzajímavějších míst jsme připravily e-booky. Cílem je inspirovat, podpořit při plánovaní cest, být vám pomocníkem. Věříme, že toto jejich poslání se naplní a díky nim budou vaše cesty bohatší.

Za přípravou itineráře cesty stojí mnoho hodin práce, prozkoumání různých zdrojů, cestopisů, kontaktování kempů/ubytování a turistických atrakcí, výběr toho nejlepšího v poměru kvalita/cena a sestavení konečného programu, který zvládnou maminky/rodiny s malými dětmi. Pak ale přijde třešnička na dortu, a to samotná cesta. 😊 Všechny výlety jsou ozkoušeny na nás a našich dětech a tyto zážitky se Vám pokusíme zprostředkovat.


E-BOOK Oblast Solné komory: Wolfgangsee, Hallstattersee, Traunsee a mnoho dalších

Active moms & kids - Oblast Solné komory - titulní strana

Já oblast často nesprávně nazývám Salzburská jezera, protože jsou nedaleko Salzburku. To znamená jediné, je to blízko a je to ráj. Dojede sem každý. Autem nebo vlakem. Oboje se dá. Kolem jezer se dá často dopravovat lodí, vlakem, autobusem, lanovkou… bez auta se to dá zvládnout. Ale pozor, jakmile sem jednou přijedete do krajiny hobitů, budete se sem vracet. Je to závislost. To místo dává energii.

Na následujících stránkách můžete načerpat tipy, jak zde strávit tak 5 dovolených. Výlety jsou popsané s fotkami, mapičkami, informacemi o terénu a vhodnosti pro kočárek. Všechny trasy prošly nebo projely naše děti, ať už v rámci soukromých výletů nebo během akcí Active moms & kids.

Čeká na vás 31 stran nabitých informacemi, více než 25 tipů na výlety, tipy na ubytování a mnoho krásných fotek.


E-BOOK Oblast Solné komory – ZIMA

Active moms & kids - Oblast Solné komory - zima - titulní strana

Na velkého, celosezónního brášku navazuje E-BOOK Oblast Solné komory – ZIMA, kde najdete doporučení, kam v této oblasti v zimních měsících.

V e-booku naleznete tipy od Adventních trhů, přes zimní radovány – vyzkoušená lyžařská střediska především pro ty nejmenší lyžaře, po zimní turistiku v této dechberoucí oblasti.

Čeká na vás 21 stran nabitých informacemi: 4 oblasti, lyže, města, turistika. Celkem více než 20 tipů na aktivity a ubytování a mnoho krásných fotek.


E-BOOK Jak na Tenerife s dětmi od A do Z

Cílem e-booku je pomoci cestovatelům s dětmi v procesu odjezdu na Tenerife, zjednodušit hledání nejkrásnějších míst a předat rady a tipy ohledně půjčoven, parkování, nutných dokumentů atd.

Zuzka, zakladatelka Active moms & kids, která tuto cestu naplánovala, říká: „Je to přesně to, co bych si já přála do ruky dostat než jsem strávila 3 týdny času studováním a propojováním itinerářů z 30 různých zdrojů tak, aby to sedlo potřebám naší skupiny (aktivní maminky s dětmi). Výlety doplňuji fotkami, protože si všechny vybíráme hlavně dle toho, co nás osloví. Užijte si čtení a přípravy hned budou jednodušší.“

A co jde stihnout za 14 dní? Když máte auto a předem připravený itinerář, pak opravdu hodně. Uvidíte sami, dejte se do čtení. 🙂


E-BOOK Gran Canaria s dětmi

Cílem našeho e-booku je pomoci maminkám v procesu odjezdu na Gran Canaria, zjednodušit hledání míst a stihnout to nejlepší za co nejméně času. Najdete zde rady a tipy ohledně ostrova, půjčovny aut, ubytování, výletů, tras atd.

Výhody cestování na Gran Canaria: Přímý let z Prahy či Vídně, velmi rozmanitý ostrov (na jihu teplo a pláže, ve vnitrozemí nejnádhernější hory a skalní monumenty, na severu divoký oceán, fungující předpověď počasí a možnost tomu přizpůsobit výlet, nádherné výlety, Zajímavé pláže a dětské parky a vynikající jídlo (milujeme plody moře).


E-BOOK Korutany s dětmi

Active moms & kids - E-book Korutany

Tento e-book Vás provede nejhezčími výlety korutanské oblasti. Můžete se těšit na 25 tipů na větší či menší výlety za sucha a 5 variant co dělat s dětmi, když prší. Součástí jsou mapky s odkazy na trasu v mapy.cz, abyste si ji mohli přenést rovnou do vašich telefonů. Stejně tak se můžete těšit na přehled informací o daném místě, parkování, cenách a informacemi, co je zdarma s korutanskou kartou (téměř vše vybrané atd.).

Hory, jezera, ledovec, soutěska, kola, alpské vysokohorské silničky, zábavní parky a atrakce pro děti. Korutany jsou spolkovou zemí, která se nachází na hranicích s Itálií a Rakouskem. O krásné hory není nouze. Rozkládá se zde spousta jezer, která jsou teploučká a zároveň nabízí příjemné osvěžení po horkých dnech v horách nebo na výletech. Hřiště najdete u každé restaurace a lanovky v horách i nížinách.


E-BOOK Zillertal – Dolomity – Lago di Garda

E-book, který Vám bude inspirací na vašich cestách do oblastí Zillertal, Dolomity a Lago di Garda. E-book vychází z cesty, kterou jsme absolvovali ve skupině maminek, občas i tatínků a dětí. Každý zůstal jak dlouho chtěl. Zuzka, organizátorka akce, se účastnila po celou dobu – to je 22 nocí pod stanem.

Zuzka k tomu říká: “Bylo to náročné, ale ty zážitky to 100x převýší. Jsem neskonale vděčná za zkušenost strávit v přírodě s dcerou skoro měsíc a přála bych ji každému. A bylo na co koukat, o tom se přesvědčíte sami v tomto e-booku”.

O naše zkušenosti, dojmy a fotky z této úžasné cesty se s vámi rádi podělíme. V e-booku naleznete: Základní informace, informace k cestování s dětmi, popis 3 krásných oblastí: Zillertal, Dolomity, Lago di Garda, tipy na ubytování, 26 podrobně popsaných výletů vč. map a fotek.


E-BOOK Itinerář Slovinsko s dětmi

3-4 týdenní itinerář nejhezčími krásami Slovinska, která jdou objevovat i s dětmi včetně tipů na ubytování. Prochází 5 regiony a téměř v každém doporučuje 4-5 výletů. Bonusem je tip na výlet na slovinské pobřeží a k italským jezerům cestou domů. Čeká Vás 14 stran čtení a prohlížení.

Itinerář Slovinsko je malý brácha velkého e-booku Tenerife nebo Dolomity. Nenajdete zde mapy a rozsáhlé čtení jako ve větších e-bookách, jde hlavně o přenesení zkušenosti, jak poskládat itinerář v každém regionu a kde se ubytovat. 14 stran: vždy lokalita, doporučený ozkoušený kemp a plán dne s popiskem, co jsme každý den zvládly hvězdicovitě z ubytování.


E-BOOK Deník MEXIKO s dětmi

Active moms & kids - Mexiko s dětmi - titulní strana

Mexikem s dvouleťákem a nízkým rozpočtem. Jak si zabalit na 7 týdnů do příručního zavazadla pro sebe a dítě? Kolik to celé stalo? Jak a kde všude naše děti během cesty spaly? Co všechno jsme musely před cestou vyřešit? Jak se pohybovat na místě bez auta?

Tím vším Vás provede náš deník Mexikem. Již jste měli možnost přečíst několik našich ebooku a itinerářů z cestování po světě s dětmi. Tentokrát to máme v úplně jiném stylu a to formou deníku.

Najdete zde informace kam jsme který den vyrazily, ale zároveň Vás zatáhneme do děje. Budete s námi zažívat každý den a uvidíte co vše je nutné řešit jak před cestou, tak na místě s ohledem na potřeby malých dětí, udržení nízkého rozpočtu a divokou mexickou kulturu.

Deník trvá 28 dní a provede vás 4 mexickými státy, čeká na vás 102 stran.

A pokud Vás zajímají další takové akce a inspirace na cestování s dětmi, sledujte facebookovou skupinu Active moms & kids.

Rozcestník e-booků a webinářů | E-booky výlety s dětmi v ČR | Webináře pro Active moms | E-booky Baby friendly Hotely


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.