České Švýcarsko na kolech Pozvánka 🌸11-15.7.

České Švýcarsko na kolech Pozvánka 🌸11-15.7.

České Švýcarsko na kolech

Protože miluji České Švýcarsko, znám to tu jak své boty, a mám nové kolo, ráda bych příští červenec uspořádala výlet maminek s dětmi (samozřejmě jsou zváni i tatínci) v okolí tohoto národního parku a božské přírody.

Našla jsem jedno bomba ubytování Trapani house & camp, kde je 6 nádhernych apartmanků, 4 glampingové luxusní stany (postel, koberec, stůl a židličky uvnitř:)) a společná zahrada na kterou bychom mohly ještě umístit pár vlastních stanu. Houpací sítě, posezení uvnitř i venku,.ohniště, gril….

Co se týče programu, možnosti jsou nekonečné
🌸 cyklistické a turistické trasy přímo z ubytování 🌸 farmička pro děti
🌸 nový biotop s dobrým pivem/limem
🌸 Indiánská vesnička
🌸 lodičky v soutěskách
🌸 Pravčická brána
🌸 rozhledny Růženka a Janov
🌸 vyjížďky na koních pro děti
🌸 Opékání burtiku..
🌸 Via ferrata
🌸 Brusle nebo cyklistika podel kaňonu Labe 🍀

💛 Ráda vám tento krásný kus Země ukážu 💛

🌿Termín jsem nakonec střelila na 11.-15.7.2021 🌿

Více info o akci se dozvíte v uzavřené skupině Active moms & kids na facebooku.

2 Comments

  1. Iveta

    Objevila jsem vás teprve včera, přidala se do vaší fb stránky. A nyní zjišťují co by šlo a jak..tento výlet bychom na poprvé mohly dát. Jaká je cena? A doprava na místo vlastní a pak se dělají společné výlety? Tento váš web i skupina je moc.super!! Mám dcerku necelé 2 roky. A máte můj velký obdiv těch 24h v letadle si teda ještě neumím představit ani sama se sebou..🤦 a sbalit se na 7 týdnů do jedné krosny no taky mazec.. ale vim,že nic není nemožné a třeba jednou, protože by mě tohle dobrodružství lákalo. A vím, že se vše dozvím ve vašich článcích, na které se průběžně chystám.

    1. Dobrý den Ivet, blog mám nový tak teprve objevují že jste psala zprávu, za kterou moc děkuji. Našla jste ve skupině vše co jste potřebovala?

Comments are closed.