Logar Valley-Slovinsko 🌸11-15.6. pozvánka

Logar Valley-Slovinsko 🌸11-15.6. pozvánka

LOGAR VALLEY 11-15.6. Máma (ale i táta) akce v panenské přírodě, nejkrásnějšim údolí ve Slovinsku. Zde nepotkáme moc lidí, je začátek sezóny a tato oblast je opravdu skrytá perla. Dalo by se i na kolech. Budou nutné přejezdy autem cca 20 min. Krásný tichý charismatický eco-kemp s venkovní kuchyni. Ideálně na Logarské údolí můžete napojit 2 denní druhou část na Velikou Planinu (je to kousek).

LOGAR VALLEY

Projedeme se s kočárky nebo na kolech Logarskou dolinou, dojdeme až k vodopádu, projedeme všechny vyhlídky po okolí, navštívíme tamní farmu a výrobu tradičního sušeného salámu a budeme se kochat výhledy na Savijsné Alpy. V kempu je říčka na koupání, přírodní knihovna s houpacími sítěmi.. kdo podporuje eco life-style, je to něco pro něj. Kdo má rád adrenalin, moznost ferraty, canyoning.. Toto bude nejklidnější část celé slovinské akce. Spát lze i v jejich stanech pod dřevěnými stříškami. Akce je vhodná pro akční maminky, které mají rády přírodu, zábavu a dobrodružství.

Pokud se chceš zapojit nebo získat více info o akci, přidej se do fb skupiny: www.facebook.com/groups/activemomsandkids nebo mi zašli zprávu „sem“.