Jóga & osobní rozvoj 1.2022

Jóga & osobní rozvoj 1.2022

Relax & Yoga & Osobní rozvoj ❤️

Tento víkend proběhla 3 denní akce s cílem odpočinout si, nabrat energii a vůli na sobě makat, získat zpět sebehodnotu a posunout se blíže naším cílům. A akce se neuvěřitelně vyvedla. Ještě teď nás bolí bránice z toho, co se tam dělo 🧘🛀🔥👯🥳

Program byl velmi různorodý:
Yoga, cvičení s dechem, práce na sebehodnotě, metody sebecoachingu, pro zábavu pak pantomima a večerní hry

(ale nemůžu o tom moc psát, protože jsme si řekly, že co se stane na Krásné Samotě, zůstane na Krásné Samotě, že holky 😂)

Každopádně si myslím, že tato kombinace si sedla a jóga + osobní rozvoj pojede ve skupině na velké obrátky. A protože se holky osvědčily, plánují s nimi další akce:

👤Dáša Dagmar Janevova Kaloudova, která měla na starosti coaching povede tréning osobního rozvoje a sebecoachingu pro naši skupinky v termínu 3-6.3. na intenzivním kurzu pro 7 maminek.

🧘 A se Zuzkou Taru joga, která nám ukázala, že je dobrá jak v józe pro dospělé tak v józe pro děti pracujeme na akci, kde si jógu zacvicime nejen my, ale i naše ratolesti a to hravou formou.

Detaily brzo, mějte se krásně a kdo se bude chtít přidat někdy na akce s dětmi i bez, pak zde: Active moms & kids – skupina❤️